Поршневі компресори
За принципом дії робота поршневих компресорів є дуже простою. У комплект поршневого елементу входить циліндр, поршень, кривошипно-шатуновий механізм. Елемент у вигляді поршня розміщується у внутрішній частині циліндра, де здійснює рух зверху вниз і щільно притиснутий по стінках. У верхній області циліндра збирається повітря, а коли досягає самого низу, поршень сприяє забезпеченню процесу стискування повітря. Вільному вступу і виходу воздухового потоку служить наявність впускного і випускного клапана.
Сфери застосування :
- автосервіси;
- електростанції;
- сфера машинобудування;
- легка промисловість;
- об'єкти військового типу;
- сфери металургії;
- нафтопереробні об'єкти;
- промисловості хімічного типу;
- при заправці різного балонного устаткування і інше.
Поршневі компресори прямоприводного і клиноременного типів
Важливою відмінністю компресором є тип приводу :
- прямо приводні моделі компресорів мають прості конструкції і складаються з наступних елементів: циліндр, поршень, що зсисає клапан, нагнітальний клапан. Перевагою прямо приводних поршнів є незначна потреба обслуговування, тривалий термін служби, легка вага, економічність. Найпоширеніші види побутових компресорів - це приводні компресори
- ремінні моделі компресорів. Для цього варіанту характерна відмінність від попереднього тим, що в ремінному компресорі є присутніми ремені і шківи. Їх наявність дає можливість зменшувати обороти, здійснені коленвалом, практично в 2 рази. Завдяки таким конструкційним особливостям приводна голівка працює з меншою частотою, результатом чого являється триваліший процес роботи пристрою і відсутність перевантаження
В основному компресори прямоприводного типу більше використовуються в побуті, оскільки мають простіші конструкційні особливості. Для гаража краще віддати перевагу прямоприводному устаткуванню. Якщо йдеться про професійне використання, найкращими варіантами стануть клиноременные компресори.
Буває масляний і безмасляный вид поршневих компресорів. Це є ще однією відмінністю цього устаткування. Для виробництва без масляного компресора використовуються матеріали з наявністю низького коефіцієнта сили тертя. Це дає можливість не робити заміну масляної рідини. А ось для того, щоб масляний компресор функціонував, необхідно на постійній основі заливати олію. Для безмасляных варіантів характерна легша вага, проте варіанти масляного типу є потужнішими і зносостійкими.
Де купити поршневі компресори?
На сайті www.trommelberg.com.ua можна придбати поршневі компресори, ціна на які є дуже доступною для споживачів. У нас представлений великий вибір продукції за прийнятними цінами.